Harmonogram IX Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Jasełek

Harmonogram IX Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Jasełek

Lp.

Godzina występu

Czas występu

Nazwa zespołu, chóru, solisty, duetu

Repertuar

Opiekun

Organ prowadzący

Ilość występują­cych

1

8.15

4 min

Antonina Łytko

1. Aniołki
2.Opłatek

Bożena Pacwa

Imielin

1 osoba

2

8.20

4 min

Maksymilian Głuchowski

1. Pastuszek bosy
2. Przybieżeli do Betlejem

Nadia Bednarek

Przedszkole Miejskie w Imielinie

1 osoba

3

8.25

10 min

Alicja Duczmal

1. Szara kolęda
2. Złota Jerozolima
Bojszowy 1 osoba
4

8.35

6 min

Wiktoria Kapica

1. Przybieżeli do Betlejem
2. Lulajże Jezuniu

Joanna Zawada Kapica

Lędziny

1 osoba

5

8.40

8 min

Aleksandra Paruzel

1. Lulajże Jezuniu
2. Jezus Malusieńki

Anna Krzystanek

Chełm Śląski

1 osoba

6

8.50

6 min

Maria Setman

1. Everyday is Christmass
2. Cicha noc
Bożena Durkalec Gimnazjum nr 2 Bieruń

1 osoba

7

8.55

8 min

Anita Szewczyk

1. Mari czy ty wiesz
2. Kolęda dla nieobecnych

Bożena Durkalec

Gimnazjum nr 2 Bieruń

1 osoba

8

9.10

8 min

Emilia Borkowska

1. Mary did you know
2. Lulaj, że Jezuniu

Bożena Durkalec

Gimnazjum nr 2 Bieruń

1 osoba

9

9.20

7 min

Patrycja Kamińska

1. Hej ludzie idą święta
2.Gore gwiazda Jezusowi

Bożena Durkalec

Gimnazjum nr 2
Bieruń

1 osoba

10

9.25

8 min

Julia Wala

1. Coraz bliżej święta
2. Jezus malusieńki

Bożena Durkalec

Gimnazjum nr 2 Bieruń

1 osoba

11

9.35

8 min

Natalia Oćwieja

1. A kto wie czy za rogiem
2. Mędrcy świata

Bożena Durkalec

Gimnazjum nr 2 Bieruń

1 osoba

12.

9.45

30 min

„Zajączki”

Jasełka na Boże Narodzenie

Beata Szondar

Miejskie Przedszkole z O.I. nr 1 Lędziny

25 osób

13.

10.15

7 min

Zuzanna Gałązka

1. Weseli anieli

Beata Szondar

Miejskie Przedszkole z O.I. nr 1 Lędziny

1 osoba

14.

10.20

8 min

„Słoneczne Promyki”

1. Złota Gwiazdka
2. W Betlejem
3. Lulajże Jezuniu
Joanna Moskwytyn,
Maria Straus-Bienias
Miejskie Przedszkole z O.I. nr 1 Lędziny 1 osoba

15.

10.30

10 min

Zespół „Razem”

1. Wśród nocnej ciszy
2. Dzwonią dzwonki
3. Przybieżeli do Betlejem
Sonia Skrzypczak,
Justyna Kinas
SP nr 13 z O.I. i Dwujęzycznymi w Mysłowicach

20 osób

16.

10.40

30 min

Klasa 3 E

„Śląskie Jasełka”

Natalia Wojciechowska-Witek,
Barbara Wodzyńska
SP nr 13 z O.I. i Dwujęzycznymi w Mysłowicach

19 osób

17

11.10

10 min

Zespół wokalny „Zielone nutki”

1. Śliczna gwiazdka
2. Opłatek
3. Kolędnicy wędrownicy

Ewa Głos

SP nr 10 z O.I. Mysłowice

23 osoby

18

11.20

6 min

Julia Kwiatkowska

1. Gwiazdy tańczyły
2. Świeć gwiazdeczko, świeć

Ewa Głos

SP nr 10 z O.I.

Mysłowice

1 osoba

19

11.25

7 min

Mia Wróbel

1. Aniołek maleńki jak wróbelek
2. Skrzypi wóz

Ewa Głos

SP nr 10 z O.I. Mysłowice

1 osoba

20

11.30

6 min

Maja Popielas

1. Jest taki dzień
2. Prowadz gwiazdo nas

Ewa Głos

SP nr 10 z O.I. Mysłowice

1 osoba

21

11.35

10 min.

Zespół dziecięco – młodzieżowy „Radość”

1. Z narodzenia Pana
2. Mario czy już wiesz
3. Hej Kolęda, Kolęda
Anna Musioł,
Franciszek Moskwa

Miejski Ośrodek Kultury

Lędziny

10 osób

22

11.45

7 min.

Zespół przedszkolny „Koniczynki”

1. Dzisioj w Betlejem
2. Wigilijna Noc
3.Cieszmy się, bawmy się
Anna Musioł
Beata Rother
Maria Ferdyniok

Miejskie Przedszkole z O.I. Nr 2 w Lędzinach

21 osób

23

11.55

8 min

Daria i Justyna Porębskie

1. Piosenka świąteczna

2. W żłobie leży

Aleksandra Stadno

Młodziezowy Dom Kultury w Katowicach w Zespole

Szkól i Placówek nr 2

2 osoby

24

12.00

8 min

Wiktoria Kuźnia

1. Cicha noc

2. Lulajże Jezuniu

Aleksandra Stadno

Młodziezowy Dom Kultury w Katowicach w Zespole

Szkól i Placówek nr 2

2 osoby

25

12.05

6 min

Karolina Gas

1. Do szopy

2. Coraz bliżej święta

Aleksandra Stano

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

 

1 osoba

26

12.15

6 min

Dominika Hamera

1. Dzieciątko w żłóbku

2. Mizerna Cicha

Aleksandra Stano

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

 

1 osoba

27

12.20

6 min

Anna Nowak

1.Jezus Malusieńki

2.Wszędzie brzmi kolęda

Aleksandra Stano

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

1 osoba

28

12.30

8 min

Natalia Maciąg

1. Dziś nadzieja rodzi się

2. W żłobie leży

Aleksandra Stadno

Młodziezowy Dom Kultury w Katowicach w Zespole

Szkól i Placówek nr 2

2 osoby

Przerwa od 12.30 do 13.00

29

13.00

10 min

Zespół

No work, just sing

1. Przybieżeli do Betlejem

2. Jezusa Narodzonego

3. Maleńka Miłość

Anna Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

8 osób

30

13.10

8 min

Paulina Moskal

1. Gdy sięChrystus rodzi

2. Wśród nocnej ciszy

Anna Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

1 osoba

31

13.20

7 min

Wiktor Grubecki

1. Gdy zapada grudniowa noc

2. Wśród nocnej ciszy

Anna Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

1 osoba

32

13.25

8 min

Wiktoria Michalska

1. Kolęda dla nieobecnych

2. W żłobie leży

Anna Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

1 osoba

33

13.35

8 min

Piotr Borkowy

1. Gdy się Chrystus rodzi

2. Jest taki dzień

Anna

Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

1 osoba

34

13.40

8 min

Karolina Ciesielska

1. Gdy śliczna Panna

2. Mizerna cicha

Anna

Kasperczyk

SP nr 3 Bieruń

1 osoba

35

13.50

9 min

Róże Św. Elżbiety

1. Hej Pastuszki

2. Kołysanka dla Jezusa

3. Przybieżeli do Betlejem Pasterze

Renata Suski

Jolanta Ptok

Przedszkole św. Elżbiety

Ruda Śląska

13 osób

36

14.00

25 min

Grupa

„Nowa nadzieja”

Jasełka

„Cokolwiek uczynicie”

Alicja Otlinger

Szkoła Podstawowa nr 13

Mysłowice

20 osób

37

14.25

7 min

Alicja Klepka

1. „Wszystko czego pragnęto Ty”

2. Pastorałka Angielska

Oskar Jasiński

Mysłowice

1 osoba

38

14.30

8 min

Bettina Krzykawska

1. Noel

2. W żłobie leży

Joanna Kasperek – Szymonik

Bieruń

1 osoba

39

14.40

6 min

Karolina Reguła

1. Dziś w Stajence

2. Gdy śliczna Panna

Agnieszka Reguła

Gminne Przedszkole

w Chełmie Śląskim

1 osoba

40

14.50

30 min

Grupa Teatralna Śląskich Technicznych Zakładów

Jasełka

„Na ratunek Świętom”

ks. Tomasz Kusz

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach

35 osób

41

15.20

7 min

Zespół folklorystyczny

„Ściernianeczki”

1. Gdy rodziłeś Panie

2. O Józefie

3. Cicho wszędzie

Krystyna Czujowska

Bieruński Ośrodek Kultury

Bieruń

18 osób

42

15.30

10 min

„Lędzinianie”

Franciszek Moskwa

MOK Lędziny