IV Miejska Gra Terenowa – wyniki konkursu

W dniu 20 czerwca 2015 roku po raz czwarty w naszym mieście została zorganizowana Miejska Gra Terenowa. Organizatorami Miejskiej Gry Terenowej, która towarzyszyła uroczystym obchodom Dni Miasta był Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.

IV Miejska Gra Terenowa

W konkursie wzięło udział 10 drużyn. Każda drużyna otrzymała mapę z zaznaczonymi 8 punktami. Zadaniem uczestników było zebranie pieczątek potwierdzających obecność zespołu w każdym z 8 punktów wyznaczonych przez Organizatora. Drużyny, które w najkrótszym czasie pokonały wyznaczoną trasę zostały nagrodzone.

A oto nasi zwycięzcy:

I miejsce: „Alumfelgi”
Bogdan Kupczyk, Przemysław Kupczyk
pokonali tracę w czasie : 53 min. 57s.

II miejsce : „CHT”
Mateusz Dudek, Rafał Nowak
pokonali tracę w czasie : 55 min. 59s.

III miejsce: „Dumcon”
Marek Magosz, Tomasz Kostyra
pokonali tracę w czasie: 1h. 3s.

W konkursie zostały wytypowane 2 wyróżnienia w kategorii:

• Nagroda dla najstarszego uczestnika, którą zdobył Pan Florian Malski.
  • Nagroda dla najmłodszego uczestnika dla Oskara Czarnoty.

Atrakcyjne nagrody zostały ufundowane przez:

Aqua Fit Club Mysłowice, Firma Drew–Smol, Master – Odpady I Energia Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Partner” Sp. z o. o. w Lędzinach , Eurobank, SBL–Net Sp. z o.o.

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach serdecznie dziękuję za udział wszystkim zgłoszonym uczestnikom, a także osobom, które nieodpłatnie współpracowały przy organizacji IV Edycji Konkursu Miejskiej Gry Terenowej. Szczególne podziękowanie dla Szymona Gondzika za pomoc i wsparcie oraz zaangażowanie, które w znacznym stopniu usprawniło współpracę powołanej komisji. Konkurs przebiegł w bardzo pozytywnej atmosferze, a rywalizacja okazała się dobrą zabawą integracyjną.

Zwycięzcom gratulujemy! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w następnych edycjach.

IV Miejska Gra Terenowa