Jubileusz 20-lecia Kameralistów Miasta Lędziny “Pro Arte et Musica”

28 października w kościele p.w. św. Anny w Lędzinach odbył się finałowy Koncert Jesieni Organowej w Powiecie Bieruńsko – Lędzińskim. Finałowy koncert był dla Miejskiego Ośrodka Kultury szczególny, gdyż zespół Kameraliści Miasta Lędziny Pro Arte et Musica” obchodził swój jubileusz -20 lecia. Na koncert przybyli tłumnie nie tylko mieszkańcy Lędzin, powiatu, przybyli przyjaciele zespołu z całej południowej Polski. Koncertem zadyrygowała cudna Maria Zuber. Oświetlił nas Robert Jurowicz i Grzegorz Moskwa-pokolorowali dźwięki. Całość przepięknego koncertu poprowadził Roman Jochymczyk. Zachwytom nie było końca co obecni uhonorowali owacjami na stojąco.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i obecność. Dziękujemy instytucjom i firmom wspierającym to cudowne artystyczne wydarzenie. Wsparli nas : Starostwo Powiatowe w Bieruniu, Urząd Miasta w Lędzinach , Centrum Badań I Dozoru Górnictwa Podziemnego, Lędzińska Federacja Przedsiębiorczych, Firma PREMIUM – Katarzyna Skoczylas, Piekarnia -Krzemień i wszyscy obecni na koncercie mieszkańcy melomani. To dzięki Wam wszystkim obecnym na koncercie ta wspaniała uroczystość miała taki cudowny artystyczny, z duszą wymiar! Dziękujemy za całe Wasze dobro. Po koncercie na Placu Farskim miało miejsce uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów, nie obyło się bez pięknych, pełnych wzruszeń przemówień i oczywiście jubileuszowego tortu.

Naszym Kameralistom działającym pod egidą Miejskiego Ośrodka Kultury z całego serca życzymy wielu artystycznych uniesień i kryształowych głosów. STO LAT.

jubileusz-20-lecia-kameralistow-miasta-ledziny-pro-arte-et-musica