VI Kongres Obywatel Senior. Debata

2 października w godz. 10-17 w Skansenie (Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”) odbędzie się Kongres Obywatel Senior. W programie:

• ciekawe, niestandardowe działania dla seniorów – czego seniorzy mogą i powinni domagać się od władz swojej miejscowości, jak mają walczyć o swoje prawa
  • nauka, jak występować przed kamerą, jak dobrze zabrzmieć w radiu, jak napisać dobry dziennikarski tekst i jak porywać innych do współpracy
  • słuchanie o sprawach nieprawdopodobnych: że senior i praca zawodowa to dobra para, że 77-latek w kosmosie to nie science fiction.

Zapraszamy do przeczytania programu na stronie obywatelsenior.pl oraz do zgłoszenia się na Kongres.

Osoby zgłoszone otrzymają poczęstunek oraz materiały kongresowe. Wszystko w ramach Kongresu jest bezpłatne.