Wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach zaprasza na wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie na sztukę „Boening, boening – Odlotowe narzeczone” – 5 stycznia 2013 roku. Wyjazd o godz. 13.00. Bilety w cenie 70 zł.

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który kongenialnie spolszczył „Shreka”!.

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech nie wiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną…