Wyniki konkursów wielkanocnych

Dnia 28 marca w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Tradycje śląskie wczoraj i dziś – śląskie kroszonki, stroik wielkanocny”

Kroszonki – pisanki

Kroszonki i pisanki

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący komisji: Danuta Karkoszka
  2. Członek Komisji:Urszula Klyczka
  3. Członek Komisji: Monika Łataś
  4. Członek Komisji: Joanna Figura

w wyniku podliczonych punktów spośród 192 prac wyłoniła zwycięzców:

I kategoria – Przedszkola
  • I miejsce: Hanna Kit z MP nr 1 w Lędzinach
  • II miejsce: „Pszczółki” z MP w Imielinie
  • III miejsce: Natalia Gałeczka z ZSz w Goławcu
II kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I- III
  • I miejsce: Andrzej Dziegcianczyk z SP nr 1 w Bieruniu
  • II miejsce: Wojciech Gładki z SP nr 11 w Mysłowicach
  • III miejsce: Julia Dubiel z SP 3 w Mysłowicach
III kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV – VI
  • I miejsce: Marcelina Ścierska z SP 3 w Lędzinach
  • II miejsce: Mateusz Wąż z SP nr 1 w Bieruniu
  • III miejsce: Zofia Komandera z SP 3 w Lędzinach
IV kategoria – Gimnazja
  • I miejsce: Paweł Pientka z Gim nr 2 w Lędzinach
  • II miejsce: Agata Koclęga z Gim nr 5
  • III miejsce: Justyna Spyra z Gim nr 4 oraz Karolina Targiel z Gim w Bojszowach

Stroik wielkanocny

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący komisji: Danuta Karkoszka
  2. Członek Komisji:Urszula Klyczka
  3. Członek Komisji: Monika Łataś
  4. Członek Komisji: Joanna Figura

w wyniku podliczonych punktów spośród 82 prac wyłoniła zwycięzców:

I kategoria – Przedszkola
  • I miejsce: Mateusz Larysz z MP nr 1 w Lędzinach
  • II miejsce: Słoneczka z MP nr 1 w Imielinie
  • III miejsce: Michał Szczepanek z Przedszkola nr 4 w Tychach
II kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I – III
  • I miejsce: Paweł Popiela z SP nr 1 w Lędzinach
  • II miejsce: Dominika Żurek z SP nr 3 w Lędzinach
  • III miejsce: Alicja Ścierska z SP nr 3 w Lędzinach
III kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV – VI
  • I miejsce: Weronika Komandera z SP nr 3 w Lędzinach
  • II miejsce:Chwiendacz Agata z SP nr 5 w Mysłowicach
  • III miejsce: Dominika Żak z ZSz w Goławcu

Rozdanie nagród odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 16.00 w sali widowiskowej „Piast” w Lędzinach. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.