Wyniki konkursu „Entliczek-Pentliczek”

Dnia 11.04.2017 r. na Placu Farskim odbyła się kolejna już 10 edycja konkursu “Entliczek-Pentliczek” – wiersze J. Tuwima, J. Brzechwy i M. Konopnickiej. Dzieci w wieku przedszkolnym i klasy I – III ze szkół podstawowych prezentowały swoje zdolności aktorskie. Tego dnia na Plac Farski w Lędzinach na przesłuchania konkursowe przyjechało aż 110 uczestników. Zmagania konkursowe były ogromne.

Komisja konkursowa w składzie:

• Daria Mikiciuk – przewodnicząca,
  • Alicja Urbańczyk – członek,
  • Joanna Figura – członek

wskazała następujących zdobywców miejsc:

I Kategoria: Przedszkola

• I miejsce Jakub Ziegler
  • II miejsce Oliwia RodzońWojciech Kwiecień,
  • III miejsce Justyna Ostrowska

II Kategoria: Szkoły podstawowe klasy I – III

• I miejsce Jakub ŁytkoBlanka Michalska
  • II miejsce Oliwia ZdziarskaBarbara Pudełko
  • III miejsce Zofia MońkaMartyna Górecka

Entliczek-Pentliczek Entliczek-Pentliczek

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne przygotowanie – opanowanie tekstów i kolorowe stroje. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie rodzicom, dziadkom, babciom i nauczycielom. Każdy dziecko otrzymało dyplom i słodki poczęstunek za udział w konkursie.

Entliczek-Pentliczek

Zapraszamy do kolejnych edycji “Entliczka-Pentliczka”, a także innych konkursów organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.

Rozdanie nagród wraz z prezentacją wierszy zwycięzców będzie miało miejsce 21.04.2017 r. godz. 17:00 Plac Farski ul. Lędzińska 86 a – sala audiowizualna I piętro. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na to wyjątkowe rozdanie nagród.