Wyniki konkursu plastycznego „Dzieci dzieciom – bajki dla dzieci”

Znane są już wyniki konkursu plastycznego „Dzieci dzieciom – bajki dla dzieci”, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.

W konkursie postanowiono przyznać po jednym wyróżnieniu z każdej kategorii wiekowej:

Szkoły Podstawowe:

• Klasa I: wyróżnienie Roger Borowiecki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach
  • Klasa II: wyróżnienie Oliwia Golus ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach
  • Klasa III: wyróżnienie Maria Wanot ze Szkoły Podstawowej z Oddz. Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach
  • klasa IV: wyróżnienie Julia Botor ze Szkoły Podstawowe nr 3 w Lędzinach
  • klasa V: wyróżnienie Ewelina Jastrzębska ze Szkoły Podstawowe nr 3 w Lędzinach
  • klasa VI: wyróżnienie Angelika Kaczor ze Szkoły Podstawowej z Oddz. Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach.

Miejski Ośrodek Kultury gratuluje wszystkim wyróżnionym i jak zawsze zaprasza do brania udziału w kolejnych organizowanych konkursach.