Wyniki konkursu „Zima w obiektywie 2012”

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach po raz kolejny zorganizował konkurs fotograficzny, tym razem o tematyce zimowej. Konkurs „Zima w obiektywie 2012” cieszył się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów lędzińskich szkół. Do siedziby wpłynęło ponad 80 prac m.in. z Bierunia, Bojszów, Tychów i Mysłowic.

Jury w składzie: przewodniczący Komisji: Kamil Pakuła członek Komisji: Ilona Cuber-Cebula członek Komisji: Elżbieta Szczygieł członek Komisji: Przemysław Czerniak w wyniku podliczonych głosów wyłoniło zwycięzców:

I kategoria Szkoły Podstawowe

I miejsce Justyna Wojtala z Lędzin II miejsce Martyna Horst z Lędzin III miejsce Kinga Karkoszka z Lędzin

II kategoria Szkoły Gimnazjalne

I miejsce Sylwia Więcek z Bojszów II miejsce Martyna Rozmus z Bojszów III miejsce Sandra Al-Hudhud z Bierunia

III kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne

Jury przyznało wyróżnienie dla Angeliki Stanisławskiej z Lędzin.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do oglądania pokonkursowej wystawy w holu Urzędu Miasta w Lędzinach, w terminie od 27 lutego do 15 marca 2012 roku. Rozdanie nagród odbędzie się 8 marca 2012 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej “Piast”

Zima w obiektywie