Zespół „Radość” zdobył I miejsce w Wodzisławskich Spotkaniach z Folklorem

27 października 2018 r. odbyły się “37. Wodzisławskie Spotkania z Folklorem” – Wodzisławskie Spotkania z Folklorem są od lat istotnym wydarzeniem na regionalnej mapie imprez kulturalnych. Przez wzgląd na długoletnią tradycję oraz ideę łączenia pokoleń poprzez wspólną pasję i miłość do folkloru, wartość imprezy pozostaje nie do przecenienia. W tym roku w przeglądzie udział wzięło ponad 550 podmiotów wykonawczych. Z ramienia Miejskiego Ośrodka Kultury, w przeglądzie uczestniczył zespół Dziecięco-młodzieżowy „Radość” prowadzony przez Panią Annę Musioł towarzyszeniem „Śpiewającej kapeli”, w składzie: Franciszek Moskwa, Dominik Ingram, Marek Gwóźdź, oraz zespół „Lędzinianie”, prowadzony przez pana Franciszka Moskwę.

W kategorii GRUPY ŚPIEWACZE: KATEGORIA DO 15 LAT to właśnie nasz zespół „Radość” zdobył I miejsce!! To kolejny wielki sukces zespołu „Radość”. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

wodzislawskie-spotkania-z-folklorem-2018