Bezczelnie młodzi czyli Kabaret Młodych Panów

Od ostatniego występu Kabaretu Młodych Panów minął prawie rok. Znane wszystkim skecze o policjantach, komunii, górnikach czy też góralu na wczasach przyciągnęły przed rokiem tłumy. Sala widowiskowa “Piast” była pełna, a publiczność żywo reagowała na proponowany humor. Lędzinianie mieli okazję zobaczyć Młodych Panów również w czerwcu kiedy to na zaproszenie firmy Partner kabaret wystąpił z tymi samymi skeczami na parkingu Fundacji Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. Przez ten rok artyści dopracowali materiał i stworzyli nowe skecze, w których prezentacji można powiedzieć doszli do perfekcji.

Bezczelnie młodzi czyli Kabaret Młodych Panów

16 lutego po raz kolejny gościliśmy kabaret w sali widowiskowej. Tym razem z nowym programem “Bezczelnie młodzi”. Zainteresowanie jakie budzą artyści świadczy o tym, że Kabaret Młodych Panów odnalazł swoje czołowe miejsce na kabaretowej scenie, a sami Panowie są kabareciarzami z tej najwyższej półki. Tego dnia kabaret wystąpił dwukrotnie: o 16.30 oraz o 19.00. Na koniec pierwszego przedstawienia zaskoczył publiczność informując, iż cały dochód ze sprzedaży biletów na godz. 16.30 został przekazany na ręce Dyrektora Piotra Goja dzieciom z Ośrodka Błogosławionej Karoliny w Mysłowicach.

Sala na obu spektaklach była całkowicie zapełniona. Kabaret rozbawił wszystkich nie tylko znanymi skeczami m.in. o górnikach, ale również takimi, które poruszały nowe, ale jakże aktualne tematy. Młodzi Panowie odsunęli na bok policjantów, dzięki którym zrobili największą karierę i których pojawienie się na scenie gwarantowało pewny aplauz. Nie zrezygnowali za to z motywu śląskiego, który udało im w poprzednich programach przemycić na sceny. Gwara śląska stała się środkiem do rozbawiania publiczności podejrzewam nie tylko w Lędzinach. Tym razem artyści przedstawili swoją wersję opowieści biblijnych. W sposób odważny, miejscami kontrowersyjny poruszyli temat kleru, a także utarczek politycznych.

Większość nowego programu granego w Lędzinach to pomysły, tematy i rozwiązania zupełnie nowe, a co więcej niespotykane dotychczas u Młodych Panów. Po raz kolejny pojawili się również wieśniacy, tym razem przedstawiając akcję w modnym w dzisiejszych czasach SPA. Poruszyli na ich przykładzie temat fobii i nietolerancji w stosunku do różnych orientacji seksualnych. Fakt, że stajemy się interesowni po raz kolejny został przedstawiony i skrytykowany w znanym już, jednak zaktualizowanym skeczu Komunia. Zainteresowanie biletami było ogromne, tych którym nie udało się kupić biletu w Lędzinach zapraszamy na Kabaret Młodych Panów w marcu do Bierunia.