Biesiada z okazji Dnia Matki

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach serdecznie zaprasza na Biesiadę z okazji Dnia Matki, która odbędzie się dnia 22 maja 2016 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej „Piast”.

W tym roku na scenie wystąpi nasz rodzimy zespół „Znajomi” oraz zespół „Happy Folk”. Zespół Happy Folk powstał w 2010 roku. W skład grupy wchodzą wokaliści Katarzyna i Krzysztof Szymura, saksofonista altowy, tenorowy Artur Motyka, Marek Kubasa klawiszowiec, akordeonista oraz trębacz Aleksander Knura. Od tego czasu nagrał trzy płyty utrzymane w stylu popowo-folkowym. Utwory i teledyski gościły na listach przebojów rozgłośni radiowych oraz telewizyjnych m.in. w telewizji ITV, TVT, Liście Śląskich Szlagierów telewizji TVS. Happy Folk brał udział w licznych produkcjach telewizyjnych m.in. Gala Śląskiej Piosenki dla TVP 2, TV 3, koncertach okazjonalnych dla TVS.

Bilety w cenie 30,00 zł już do nabycie w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach. Zapraszamy!

Biesiada z okazji Dnia Matki