Czcionka A A A

kup bilecikkupbilecik.pl Znajdziesz nas na

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już poraz VIII w Lędzinach w sali widowiskowo- kinowej „Piast" zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Głównym inicjatorem i pomysłodawcą była Pani Krystyna Wróbel, zaś współorganizatorem Miejski Ośrodek Kultury, który oprócz użyczenia sali ,pomocy kadrowej, przygotowaniu dekoracji czynnie uczestniczył w organizacji tejże imprezy.

Podczas występów artystycznych ze strony M.O.K. Zaprezentowały się takie zespoły jak:

- zespół muzyczny „Blue Band"

- zespół taneczny Dariusza Kryli

- zespół muzyczny „The Childe"

- zespół muzyczny „Ars Nova"

- zespół taneczny Tomasza Gibasa

Do koncertu na rzecz W.OŚ.P dołączyły również dzieci z Miejskich Przedszkoli, oraz dzieci i młodzież lędzińskich szkół. Gościnnie wystąpił zespół taneczny „Wir" z Mysłowic. Dzięki staraniom Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury na deskach sali „Piast" wystąpiła „Mona Liza", która uwieńczyła część artystyczną imprezy. Jak co roku tradycyjnie o godzinie 20.00 mieliśmy okazję zobaczyć pokaz sztucznych ogni tak zwane „Światełko do nieba", który ufundował Pan Zygmunt Folta - dyrektor C.D.B i G.P Sp. z o. o.