Ważne informacje Zapisy na zajęcia feryjne

Kontrast

Czcionka A A A

kup bilecikkupbilecik.pl Znajdziesz nas na

Kolejny sukces lędzińskich szachistów z MOK – Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors

Sukcesy naszych zawodników są znaczące w regionie, a oto kolejne z nich.

Turniej szachowy odbył się w trzech terminach: 18 listopada w Rudzie Śl. ,16 grudnia w Dąbrowej Górniczej oraz 27 stycznia ponownie w Rudzie Śl.

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn m.in. z Lędzin, Rybnika, Dąbrowy Górniczej, Bytomia, Imielina oraz Rudy Śl. Drużyna MOK zajęła drugie miejsce. Grano tempem 30 min na zawodnika + 30 sekund za ruch, na dystansie 9 rund. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i do ostatniej partii walczyli o pierwsze miejsce. Drużyna z Imielina okazała się lepsza zdobywając większą ilość małych punktów.

druzynowe-rozgrywki-juniorow-o-puchar-dors1

Drużyna MOK Lędziny wystąpiła w składzie: Wojtala Rafał, Samek Szymon, Smoroński Kacper, Hudziak Kacper, Kukier Hanna, Przybyłek Jakub, Freitag Szymon, Arendarska Anna.

Indywidualnie Szymon Fraitag zajął pierwsze miejsce na 5 szachownicy z doskonałym wynikiem – wygrał wszystkie 9 partii! Anna Arendarska zdobyła drugie miejsce na 6 szachownicy. Piątka naszych szachistów poprawiła swoje kategorie szachowe.

Kierownikiem drużyny był Janusz Gondzik a trenerem Dawid Gondzik.