Kolejny sukces zespołów MOK – Lędzinianie i Radość na podium!

Dnia 26 maja 2018 roku w GOK Miedźna odbył się XXIII Regionalny Festiwal Folklorystyczny Dzieci i Młodzieży, a także XXIV Regionalny Festiwal Folklorystyczny Dorosłych X Parady Ludowego Stroju Śląskiego „Jak Cie widzóm, tak Cie piszóm”.

Po obejrzeniu w dniu 26 maja 2018 r. występów konkursowych 23 zespołów ( 6 Zespołów dziecięcych i 17 Zespołów dorosłych), oceniając strój, język, rekwizyt, śpiew i taniec, wierność tradycji ludowej regionu pszczyńskiego, ogólny wyraz prezentacji postanowił przyznać nagrody naszym Zespołom:

Kategoria Szkoły:

III miejsce – Zespół Dziecięco – Młodzieżowy „Radość” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach – prowadząca Anna Musioł.

Kategoria Dorośli – Zespoły Śpiewacze:

III miejsce Zespół „Lędzinianie” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach – prowadzący Franciszek Moskwa.

GRATULUJEMY NASZYM LĘDZIŃSKIM ARTYSTOM I INSTRUKTOROM!