Kongres „Obywatel Senior” – zaproszenie dla słuchaczy UTW

Park Śląski, Parkowa Akademia Wolontariatu oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego szykują wielkie wydarzenie – Kongres „Obywatel Senior”. Kongres – wpisany już na krajową listę wydarzeń promujących Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej – swym honorowym patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. W imieniu organizatorów zapraszam Państwa w dniach 17-19 września do Parku Śląskiego (dawniej Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie) na panele, wykłady, warsztaty, ale też na wycieczki, koncert, spektakl… W ramach Kongresu dajemy Państwu możliwość przedstawienia swojej działalności na rzecz seniorów. W „Kapeluszu” w Parku Śląskim, podczas dwóch dni Kongresu 18-19 września, mogą Państwo postawić swoje stoisko i zaprezentować dotychczasowe dokonania oraz przyszłe plany Uniwersytetu. Chcemy by, pokazali Państwo przegląd umiejętności artystycznych Uniwersytetu, mogą to być zajęcia ruchowe, teatralne, występ chóru, itd. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.kongresseniora.parkslaski.pl.