Rozdanie nagród z trzech konkursów

We środę 25.03.2015r na Placu Farskim zostały rozdane nagrody przyznane w trzech konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach.

Nagrody te otrzymali laureaci konkursów: fotograficznego i rękodzielniczego „Tradycje śląskie wczoraj i dziś” – konkurs na pisankę i stroik wielkanocny.

Rozdania nagród

Przyznano bardzo wiele wyróżnień i nagród. Łącznie tego dnia zostały rozdane aż 32 nagrody. Zwycięzcy otrzymali je z rąk dyrektorek Joanny Figury i Lidii Ciepły–Bugara. Obie panie serdecznie gratulowały zwycięzcom zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszym mieście. Po rozdaniu nagród laureaci mogli uczestniczyć w spotkaniu – wykładzie na temat „Wiosna – czas odradzającego się życia – o  wielkanocnych obrzędach i  zwyczajach poprowadzonym przez panią Agnieszkę Szymul – kustosza Działu Etnologii – sekcji Tradycji Kultury Historycznej Ziemi Pszczyńskiej w Tychach.