Spotkanie Mieszkańców z Nowym Rokiem

Zapraszamy mieszkańców i gości do powitania 2014 roku.

Miejsce: parking Fundacji Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki.

Rozpoczęcie: godz. 23.00. Imprezę poprowadzi DJ Ingriss. Niespodzianką tego dnia będzie koncert muzyki boliwood w wykonaniu Tadeusza Stuchlika.

Spotkanie Mieszkańców z Nowym Rokiem

Tadeusz Stuchlik jest od urodzenia mieszkańcem Ledzin. Jest uczestnikiem programów telewizyjnych X Factor i Mam Talent w 2012 roku gdzie śpiewał przed jurorami i zgromadzoną publicznością.Zainteresowanie muzyką i językami obcymi odziedziczył po swoim dziadku Janie Więcku, wieloletnim organiście w parafii Św. Anny oraz Klemensa w Lędzinach.

Rok 2013 spędził w środkowych Indiach w miejscowości Chhindwara na kontrakcie, gdzie był Project Managerem budowy kopalni węgla kamiennego dla brytyjskiej firmy BBB Ltd. Jednocześnie zafascynowała go miejscowa muzyka slyszana na ulicach i w telewizji – inna od tej, którą słyszymy na co dzień w Polsce. Rozpoczął zajęcia w miejscowej szkole muzycznej gdzie po pracy studiował klasyczny wokal indyjski oraz język hindi. Występował na licznych koncertach śpiewając Ragi oraz piosenki z filmów z Bollywood co spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem przez indyjską publiczność. Fragmenty występu emitowanego przez TV można zobaczyć na jego kanale na YouTubie.

Dzisiaj pragnie zaprezentować piosenki ze swojej nowej płyty Hity Bollywoodu. Trzeba zaznaczyć, że w Polsce tylko 2 osoby śpiewają piosenki w tych klimatach i w języku hindi. Pierwsza piosenka to będzie żywiołowe Ab to forever czyli Teraz Na zawsze. Piosenka opowiada – jak większość filmowych piosenek – o miłości. Kolejna piosenka to Why this Kolaveri Di czyli Dlaczego rzuciła mnie ta niedobra dziewczyna z charakterystycznym rytmem z południowych Indii. Następna piosenka to największy przebój w Indiach w 2013 roku – Badtameez Dil czyli Nieposłuszne serce. Bardzo szybki rytm zaprasza do tańca. Kolejna piosenka to Dum Dum Mast Hai czyli Życie jest piękne z filmu pt Band Baaja Barat z roku 2010 Ostatnia piosenka to dobrze znany w Polsce nostalgiczny przebój z filmu Gdyby Jutra Nie Było z 2003 roku pt Kal ho na ho.