Wycieczka do Dream Parku w Ochabach

W czwartek 23 sierpnia miała miejsce ostatnia wycieczka w ramach tegorocznego programu „Wakacje bez uzależnień”. Dzieci wraz z opiekunami pojechały do rodzinnego parku rozrywki Dream Park w Ochabach. Wszystkie atrakcje uczestnicy mieli w cenie biletu Dream Max. Oprócz standardowych ruchomych dinozaurów oraz miniaturowych słynnych budowli świata na dzieciaki czekał szereg dodatkowych atrakcji. Każdy z uczestników mógł wybrać jeden z dwóch filmów w kinie 6D. Dużą atrakcją okazało się oceanarium prehistoryczne, gdzie w ogromnych akwariach w okularach 3D można było obejrzeć pływające prehistoryczne zwierzęta. Starsi uczestnicy większą część wolnego czasu spędzili w parku linowym. Na wysokości 6 i 8 metrów zostały przygotowane 2 trasy, gdzie drogę do celu uatrakcyjniły tyrolskie zjazdy i skomplikowane przejścia. W parku zastosowano najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze mocowania i karabinki, oraz system ciągłej asekuracji, który eliminuje konieczność przepinania karabinków przy kolejnej przeszkodzie. Dzięki temu opiekunowie mieli gwarancję pełnego bezpieczeństwa uczestników. Najmłodsi mogli się sprawdzić na bezpiecznej trasie, zaprojektowanej specjalnie dla nich, gdzie bezpieczeństwo gwarantowały siatki i miękkie maty. W drodze powrotnej organizatorzy zaprosili dzieci na obiad w restauracji McDonald’s.