Konkurs
Wydarzenia
-
-
Metropolia przez pryzmat wody – konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny! Zapraszamy do udziału wszystkich dorosłych mieszkańców! Szukamy kadrów, które pokazują, jak woda daje życie: od tętniących życiem brzegów rzek, przez miejskie stawy, aż po detale – odbicia w kałużach czy krople rosy na roślinach. Dwie kategorie, podwójna szansa na wygraną:1. Zdjęcia wykonane aparatem – dla pasjonatów tradycyjnej fotografii.2. Zdjęcia wykonane smartfonem – bo najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie!Nie ograniczamy Waszej wyobraźni – czekamy zarówno na surowe ujęcia, jak i artystyczne wizje naszej Metropolii. Termin nadsyłania prac: do 31 sierpnia 2026 r.Regulamin i szczegóły: https://tiny.pl/x6g3w0s15Konkurs organizujemy wspólnie z Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń w ramach Śląskiego Kalendarza Ekologicznego.