Wyniki konkursów świątecznych
Dnia 3 stycznia 2013 roku w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach odbyło się rozstrzygnięcie konkursów świątecznych: „Ozdoba świąteczna – Gwiazdka 2012″ oraz „Kartka świąteczna 2012″.
Ozdoba świąteczna – Gwiazdka 2012
Komisja w składzie:
- Przewodniczący komisji: Małgorzata Jędrzejczyk
- Członek Komisji:Beata Kozioł
- Członek Komisji: Danuta Karkoszka
- Członek Komisji: Joanna Figura
w wyniku podliczonych głosów spośród 114 prac wyłoniła następujących zwycięzców:
I kategoria – (przedszkola 3 – 6 lat)
- I miejsce: Jaś Pielorz z Miejskiego Przedszkola w Imielinie
- II miejsce: Paulina Noras z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Lędzinach
- III miejsce Natalia Gałeczka z SP nr 4 Oddziałem Przedszkolnym w Lędzinach Goławcu
II kategoria – (szkoły podstawowe klasy I – IV ; 7-12 lat)
- I miejsce: Weronika Bobeł z SP nr 3 w Lędzinach
- II miejsce: Jakub Lomber z SP nr 1 w Lędzinach
- III miejsce: Jakub Jaromin z SP nr 3 w Lędzinach
III kategoria – (gimnazja ; 13-15 lat)
- I miejsce: Paulina Pioskowik z Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach
- II miejsce: Marta Choroba z Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach
- III miejsce Artur Płonka z Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach
“Kartka świąteczna 2012”
Komisja w składzie:
- Przewodniczący komisji: Beata Kozioł
- Członek Komisji:Małgorzata Jędrzejczyk
- Członek Komisji: Danuta Karkoszka
- Członek Komisji: Joanna Figura
w wyniku podliczonych głosów spośród 135 prac wyłoniła następujących zwycięzców:
I kategoria – (przedszkola 3 – 6 lat)
- I miejsce: Pola Komar z Gminnego Przedszkola nr 1 w Chełmie Śląskim
- II miejsce: Bartosz Piszczek z Lędzin
- III miejsce Wiktoria Kaniewska z Gminnego Przedszkola nr 1 w Chełmie Ślaskim
II kategoria – (szkoły podstawowe klasy I – III ; 7-9 lat)
- I miejsce:Paulina Biesek z SP nr 6 w Mysłowicach
- II miejsce: Oliwia Bojanowska z SP nr 3 w Lędzinach
- III miejsce Kamila Stolarczyk z SP nr 6 w Mysłowicach
III kategoria – (szkoły podstawowe klasy IV – VI ; 10-12 lat)
- I miejsce: Piotr Bil z SP nr 15 w Mysłowicach
- II miejsce:Martyna Bek z ZS Szczebnie
- III miejsce Weronika Komandera z SP nr 3 w Lędzinach
IV kategoria – (gimnazja ; 13-15 lat)
- I miejsce: Joanna Mruk z Gim nr 1 w Bieruniu
- II miejsce: Natalia Malorny z Gim nr 4 w Mysłowicach
- III miejsce: Tomasz Mrozek z Gim mr 3 w Lędzinach
V kategoria – (szkoły średnie; 16 – 18 lat)
- wyróżnienie: Dominika Piwowarczyk z Chełmu Śląskiego
VI kategoria – (dorośli ; 19 i więcej lat)
- I miejsce: Monika Bogdziun z Lędzin
- II miejsce: Aleksander Kapusta z Lędzin
- III miejsce : Barbara Berger z Lędzin
Rozdanie nagród odbędzie się 25 stycznia 2013 roku o godzinę 17.00 w sali widowiskowej “Piast” w Lędzinach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace a zwycięzcom gratulujemy!