Wyniki konkursu „Entliczek-Pentliczek”

W dniu 20 kwietnia 2016 r. w sali audiowizualnej na Placu Farskim odbył się konkurs recytatorski „Entliczek-Pentliczek”, w którym udział wzięło 84 młodych wykonawców. Poziom konkursu był wysoki, co utrudniło wybór Komisji konkursowej, w której skład weszli: Joanna Figura – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Renata Ziaja- Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji, Kultury, Sportu, Funduszy Europejskich i Współpracy, oraz Krzysztof Tworek – aktor teatru „Epidemia”. W wyniku podliczonych głosów, oraz po burzliwej dyskusji wyłoniono laureatów konkursu.

W kategorii Przedszkola

• I miejsce zajął Wojciech Kwiecień – Miejskie Przedszkole w Imielinie
  • II miejsce zajął Jakub Ziegler- Miejskie Przedszkole z Oddz. Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach
  • III miejsce zajęła Anna Nyga – Przedszkole Miejskie nr 1 w Bieruniu Starym
  • Wyróżnienie przyznano Marii Sadlik – Miejskie Przedszkole nr 1 z Oddz. Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach.

W kategorii Szkoły Podstawowe

• I miejsce zdobył Patryk Adamski- Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach
  • II miejsce zajęła Aleksandra Paruzel – zespół Szkolno- Przedszkolny w Chełmie Śląskim
  • III miejsce zdobyła Agata Mansel- Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 w Mysłowicach
  • Wyróżnienie przyznano Martynie Góreckiej – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lędzinach.

Wyniki konkursu „Entliczek-Pentliczek”

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i prezentacje na bardzo wysokim poziomie.

Zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się 30 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.00 na scenie plenerowej Placu Farskiego.