Wyniki konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie 2017”

Znamy już wyniki konkursu „Zima w obiektywie 2017”, zorganizowanego po raz ósmy przez Miejski Ośrodek Kultury. Jury w składzie: Przewodniczący Komisji Agnieszka Plaszczak, członkowie Komisji: Adam Rzechuła, Bogusław Żogała, Krzysztof Tworek, w wyniku podliczonych głosów przyznała następujące miejsca:

w kategorii: Gimnazja

• I miejsce zajęła Zuzanna Sztangret
  • II miejsce zajęła Sara Miernik
  • III miejsce zajęła Julia Baranowska

W kategorii: Szkoły ponadgimnazjalne i dorośli

• I miejsce zajęła Patrycja Śliwka
  • II miejsce zajął Patryk Przybyła
  • III miejsce zajął Andrzej Klisz

W konkursie przyznano również Nagrodę Dyrektora, która przypadła Martynie Horst.

Wszystkim laureatom gratulujemy, uczestnikom zaś dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

Na rozdanie nagród serdecznie zapraszamy w dniu 23.02.2017 r. na godzinę 18.00 do sali audiowizualnej mieszczącej się na Placu Farskim w Lędzinach przy ulicy Lędzińskiej 86 a.