Wyniki konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie 2019”

Znane są już wyniki konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie 2019”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. W tym roku do konkursu napłynęło 91 prac. Jury w składzie: Przewodnicząca – Agnieszka Plaszczak, oraz członkowie: Przemysław Czerniak i Adam Rzechuła w wyniku podliczonych głosów przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

I kategoria od 10 do 14 lat:

• I miejsce zajęła Agata Zdziechewicz
  • II miejsce zajęła Zofia Lamik
  • III miejsce zajął Nikodem Gaździk

W II kategorii od 15 do 18 lat Jury postanowiło przyznać tylko I miejsce, które przypadło Annie Kurek

III kategoria od 19 lat:

• I miejsce zajął Oskar Mandla
  • II miejsce zajęła Patrycja Niesyto
  • III miejsce zajęła Aneta Lamik

Wszystkim uczestnikom konkursu „Zima w obiektywie 2019” serdecznie dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów fotograficznych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Laureatom gratulujemy! Informujemy, iż rozdanie nagród odbędzie się w dniu 4 marca 2019 r. o godzinie 18:00 na Placu Farskim w sali audiowizualnej (Lędziny, ul. Lędzińska 86 a).

Pamiętajcie już niedługo kolejna edycja konkursu fotograficznego „Lato w obiektywie 2019”!