Wyniki konkursu „Lato w obiektywie 2016 ”

Znamy już wyniku konkursu „ Lato w obiektywie 2016 ”. W tym roku Komisja konkursowa wybierała spośród 45 prac, które napłynęły do Miejskiego Ośrodka Kultury. Jury w składzie Agnieszka Plaszczak, Adam Rzechuła, Przemysław Czerniak, w dniu 22 września 2016 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I kategoria – Gimnazja (włączono uczniów szkół ponadgimnazjalnych do lat 18)

• 1 miejsce: Anna Kurek
  • 2 miejsce: Martyna Horst
  • 3 miejsce: Piotr Kałucki

II kategoria – Osoby Dorosłe (włączono uczniów szkół ponadgimnazjalnych od lat 19)

• 1 miejsce: Barbara Wojtowicz
  • 2 miejsce: Patrycja Śliwka
  • 3 miejsce: Arkadiusz Nenko

Ze względu na niską frekwencję uczniów szkół ponadgimnazjalnych Komisja postanowiła włączyć uczestników według przyznanych kategorii wiekowych. Zgodnie z regulaminem pkt VI ppkt.3

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie fotograficznym „ Lato w obiektywie 2016” i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Zwycięzcom zaś gratulujemy i tym samym informujemy, iż rozdanie nagród odbędzie się w dniu 30 września 2016 r. o godzinie 17.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury (sala nr 14).