Wyniki konkursu recytatorskiego „Entliczek Pentliczek”

15 maja 2012 roku w sali widowiskowej „Piast” w Lędzinach odbyła się II edycja konkursu recytatorskiego „Entliczek Pentliczek”. W eliminacjach wzięło udział 57 podmiotów wykonawczych. Jury w składzie:

• Joanna Wicik,
  • Ilona Cuber-Cebula,
  • Joanna Figura

oceniało wykonawców, biorąc pod uwagę następujące kryteria: pamięciowe opanowanie tekstu, dykcja, interpretacja tekstu, ogólny wyraz artystyczny. W wyniku podliczonych głosów przyznano następujące miejsca:

w kategorii Przedszkola:

I miejsce: Mateusz Praetz z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Lędzinach II miejsce: Mateusz Suszek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach – Goławcu III miejsce: Emilia Grygierek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach – Goławcu III miejsce: Oliwia Prause ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach – Goławcu

w kategorii Klasy I- III:

I miejsce: Zofia Komandera, Paulina Lysko ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach II miejsce: Katarzyna Lelonek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach III miejsce: Michał Bryjok ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach – Goławcu

w kategorii Klasy IV – VI:

I miejsce: Dorota Kubica ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu II miejsce: Emilia Twaróg ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu III miejsce: Wiktoria Mazurkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Hołdunowskiej 39 o godzinie 15.00 w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Entliczek Pentliczek