Wyniki VIII Przeglądu Twórczości Chrześcijańskiej „Razem”

W dniu 18.11.2016 r. w sali widowiskowej „Piast” Miejski Ośrodek Kultury zorganizował VIII Przegląd Twórczości Chrześcijańskiej „Razem”.

W jury konkursu zasiedli: Maria Zuber, ks. Krzysztof Sontag, ks. Bogdan Matuła. W wyniku podliczonych głosów komisja przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wykonawczych:

I kategoria: soliści i duety

• I miejsce Ex aequo: duet Marta WleklińskaEmilia Laby z Gminnego Gimnazjum w Bojszowach
    oraz Agata Stolorz reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.
  • II miejsce: Karolina Mitmańska z Miejskiego Przedszkola z Oddz. I. nr 2 w Lędzinach
  • III miejsce: Patrycja Zachurzok z Gimnazjum nr 2 im. Św. Walentego w Bieruniu.

II kategoria: zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne

• I miejsce: Schola Canticum przy parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Oświęcimiu
  • II miejsce: Schola dziecięca z parafii Mysłowice-Janów
  • III miejsce Ex aequo: „Słoneczne promyki” z Miejskiego Przedszkola z Oddz.I. nr 1 w Lędzinach,
    zespół „Lędzinianie” przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lędzinach.

Wszystkim biorącym udział w Przeglądzie serdecznie dziękujemy, laureatom serdecznie gratulujemy!

Uroczysta Gala i wręczenie nagród Przeglądu Twórczości Chrześcijańskiej „Razem”, odbędzie się:
2 grudnia o godzinie 17.00 w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Lędzinach (Aleja Matki Bożej Różańcowej 8).

Zapraszamy!