Wyniki konkursów świątecznych

Dnia 3 stycznia 2013 roku w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach odbyło się rozstrzygnięcie konkursów świątecznych: „Ozdoba świąteczna – Gwiazdka 2012″ oraz „Kartka świąteczna 2012″.

Ozdoba świąteczna

Ozdoba świąteczna – Gwiazdka 2012

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący komisji: Małgorzata Jędrzejczyk
  2. Członek Komisji:Beata Kozioł
  3. Członek Komisji: Danuta Karkoszka
  4. Członek Komisji: Joanna Figura

w wyniku podliczonych głosów spośród 114 prac wyłoniła następujących zwycięzców:

I kategoria – (przedszkola 3 – 6 lat)

  • I miejsce: Jaś Pielorz z Miejskiego Przedszkola w Imielinie
  • II miejsce: Paulina Noras z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Lędzinach
  • III miejsce Natalia Gałeczka z SP nr 4 Oddziałem Przedszkolnym w Lędzinach Goławcu

II kategoria – (szkoły podstawowe klasy I – IV ; 7-12 lat)

  • I miejsce: Weronika Bobeł z SP nr 3 w Lędzinach
  • II miejsce: Jakub Lomber z SP nr 1 w Lędzinach
  • III miejsce: Jakub Jaromin z SP nr 3 w Lędzinach

III kategoria – (gimnazja ; 13-15 lat)

  • I miejsce: Paulina Pioskowik z Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach
  • II miejsce: Marta Choroba z Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach
  • III miejsce Artur Płonka z Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

„Kartka świąteczna 2012”

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący komisji: Beata Kozioł
  2. Członek Komisji:Małgorzata Jędrzejczyk
  3. Członek Komisji: Danuta Karkoszka
  4. Członek Komisji: Joanna Figura

w wyniku podliczonych głosów spośród 135 prac wyłoniła następujących zwycięzców:

I kategoria – (przedszkola 3 – 6 lat)

  • I miejsce: Pola Komar z Gminnego Przedszkola nr 1 w Chełmie Śląskim
  • II miejsce: Bartosz Piszczek z Lędzin
  • III miejsce Wiktoria Kaniewska z Gminnego Przedszkola nr 1 w Chełmie Ślaskim

II kategoria – (szkoły podstawowe klasy I – III ; 7-9 lat)

  • I miejsce:Paulina Biesek z SP nr 6 w Mysłowicach
  • II miejsce: Oliwia Bojanowska z SP nr 3 w Lędzinach
  • III miejsce Kamila Stolarczyk z SP nr 6 w Mysłowicach

III kategoria – (szkoły podstawowe klasy IV – VI ; 10-12 lat)

  • I miejsce: Piotr Bil z SP nr 15 w Mysłowicach
  • II miejsce:Martyna Bek z ZS Szczebnie
  • III miejsce Weronika Komandera z SP nr 3 w Lędzinach

IV kategoria – (gimnazja ; 13-15 lat)

  • I miejsce: Joanna Mruk z Gim nr 1 w Bieruniu
  • II miejsce: Natalia Malorny z Gim nr 4 w Mysłowicach
  • III miejsce: Tomasz Mrozek z Gim mr 3 w Lędzinach

V kategoria – (szkoły średnie; 16 – 18 lat)

  • wyróżnienie: Dominika Piwowarczyk z Chełmu Śląskiego

VI kategoria – (dorośli ; 19 i więcej lat)

  • I miejsce: Monika Bogdziun z Lędzin
  • II miejsce: Aleksander Kapusta z Lędzin
  • III miejsce : Barbara Berger z Lędzin

Rozdanie nagród odbędzie się 25 stycznia 2013 roku o godzinę 17.00 w sali widowiskowej „Piast” w Lędzinach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace a zwycięzcom gratulujemy!