Wyniki konkursów wielkanocnych

Dnia 15 kwietnia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Tradycje śląskie wczoraj i dziś – śląskie kroszonki, stroik wielkanocny”.

Konkursy wielkanocne

Więcej zdjęć na naszym profilu w serwisie Facebook.

Komisja w składzie:

  1. Przewodniczący komisji: Beata Kozioł
  2. Członek Komisji: Agnieszka Kupczyk
  3. Członek Komisji: Danuta Karkoszka
  4. Członek Komisji: Monika Kostyra
  5. Członek Komisji: Wróbel Krystyna
  6. Członek Komisji: Renata Ścierska
  7. Członek Komisji: Jan Kasprzyk

w wyniku podliczonych punktów spośród 231 prac wyłoniła zwycięzców:

Śląskie Kroszonki

I kategoria – 3-7 lat (przedszkola)

  • I miejsce: Jakub Krzemień MP nr 1 Lędziny
  • II miejsce: Dominika Kulas Przedszkole nr 1 Bieruń
  • III miejsce: Kajetan Bielusiak MP nr 1 Lędziny, Klaudia Bednorz MP nr 2 Lędziny

II kategoria – 8-10 lat (szkoły podstawowe klasy 1 – 3)

  • I miejsce: Wiktor Palka SP3 Lędziny
  • II miejsce: Jakub Komandera SP3 Lędziny
  • III miejsce: Nikodem Kłap SP3 Lędziny

III kategoria – 11-12 lat (szkoły podstawowe klasy 4 – 6)

  • I miejsce: Rokasana Felkel SP3 Lędziny
  • II miejsce: Martyna Skoczylas SP3 Lędziny
  • III miejsce: Zuzanna Adamska ZSP nr 3 Mysłowice

IV kategoria – 13 – 15 lat (gimnazja)

  • I miejsce: Patrycja Stolorz Gimnazjum w Chełmie Śląskim
  • II miejsce: Sandra Klin Gimnazjum nr 5 Mysłowice
  • III miejsce: Mateusz Wudecki Gimnazjum nr 5 Mysłowice

Stroiki Wielkanocne

I kategoria – 3-7 lat (przedszkola)

  • I miejsce: Mateusz Sromek Przedszkole Imielin
  • II miejsce: Wiktoria Jasiulek MP nr 1 Lędziny
  • III miejsce: Dominika Oberska MP nr 1 Lędziny

II kategoria – 8-10 lat (szkoły podstawowe klasy 1 – 3)

  • I miejsce: Daria Polis SP nr 1 Bieruń
  • II miejsce: Julia Tarnowska MOPS Bieruń
  • III miejsce: Jakub Komandera SP3 Lędziny
  • III kategoria – 11-12 lat (szkoły podstawowe klasy 4 – 6)

    • I miejsce: Kamila Borkowska SP3 Lędziny
    • II miejsce: Katarzyna Gąsiorczyk SP3 Lędziny
    • III miejsce: Damian Stanisławski SP3 Lędziny

    IV kategoria – 13 – 15 lat (gimnazja)

    • I miejsce: Izabela Stolorz Gimnazjum Imielin
    • II miejsce: Patrycja Kluba MOK Lędziny
    • III miejsce: Angelika Wojda Gimnazjum nr 2 Lędziny

    Rozdanie nagród odbędzie się 24 kwietnia (czwartek) o godzinie 16.50 w sali audiowizualnej na Placu Farskim przy ul. Lędzińskiej 86a.

    Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.