Wyniki konkursu recytatorskiego „Z gwarą na ty”

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach, w dniu 27.10.2016 r. w sali audiowizualnej na Placu farskim zorganizował I edycję konkursu recytatorskiego „Z gwarą na ty”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z lędzińskich przedszkoli i szkół.

Komisja w składzie: Dagmara Kupczyk, Joanna Wicik, oraz Jan Kasprzyk w wyniku podliczonych głosów przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

w kategorii : Przedszkola

• I miejsce: Maciej Ścierski z Miejskiego Przedszkola z Oddz. I. nr 2 w Lędzinach
  • II miejsce Igor Żupa z Miejskiego Przedszkola z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach
  • III miejsce Julia Kajzer z Miejskiego Przedszkola z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach
  • wyróżnienie: Antoni Ścierski z Miejskiego Przedszkola z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach

w kategorii: Szkoły podstawowe

• I miejsce: Oskar Czarnota ze Szkoły Podstawowej z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach
  • II miejsce: Karolina Żak z Zespołu Szkół nr 4 w Lędzinach- Goławcu
  • III miejsce Maria Socha ze Szkoły Podstawowej z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach
  • wyróżnienie: Amelia Lorek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach oraz Natalia Kowalska ze Szkoły Podstawowej z Oddz. I. nr 1 w Lędzinach.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, zwycięzcom zaś gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.

Konkurs recytatorski „Z gwarą na ty”